Vedoucí oddílu:  Ivo MIMRA                                         e-mail: mimraivo69@gmail.com

Dne 31. 8. se v Klatovech uskutečnil 10. ročník jednotlivců v Jokeru. Zástupci SKN Plzeň si vedli opravdu skvěle, posuďte sami v příloze s výsledky, kde najdete nejen výsledky jednotlivců, ale i družstev.

Pozvánka na 19. ročník Českého putovního poháru

19. ročník Českého putovního poháru Joker jednotlivci

Pozvánka na 16. ročník Budějovického poháru

16. ročník Budějovického poháru

22. ročník Plzeňského poháru

V deštivou sobotu 11. 5. proběhl v provizorních prostorách Spolku neslyšících Plzeň již 22. ročník Plzeňského poháru jednotlivců a družstev, jehož pořadatelem je SK Neslyšících.

Jak, že si vedli naši zástupci? Mezi naše nejlepší patřila Anna ŠILHÁNKOVÁ, která se umístila na krásném 4. místě. Ve družstvech jsme ale triumfovali a získali 1. místo. Podrobné výsledky najdete zde.

Výsledky jednotlivci
Výsledky družstva

Propozice

Mistrovství republiky v Jokeru v Kroměříži

Dne 13. 4. 2019 se v Kroměříži uskutečnilo Mistrovství republiky v Jokeru družstev i jednotlivců.  A jak si vedli zástupci našeho oddílu? V družstvech jsme obsadili krásné 4. místo a mezi naše nejlepší sportovce patří Jiří ČERNÝ, který obsadil 8. pozici.

Výsledky - jednotlivci
Výsledky - družstva

24. ročník jednotlivců - I. PSKN Praha

24. ročník jednotlivců a 20. ročník družstev

6. 4 2019 se v I. PSKN Praha uskutečnil již 24. ročník jednotlivců v jokeru a 20. ročník družstev. Jsme potěšini, neboť 1. místo obsadila VALENTOVÁ Markéta z SKN Plzeň. Podrobné výsledky najdete níže. V družstvech se našim zástupcům povedlo vybojovat 2. místo.

Výsledky

9. 3. 2019 Ústecký putovní pohár jednotlivců JOKER

Ústecký putovní pohár jednotlivců - JOKER

Dne 9. 3. 2019 proběhl v Ústí nad Labem již 24. ročník o Ústecký putovní pohár jednotlivců v jokeru. A jak si vedli naši zástupci?

Jednotlivci: Jiří Jankovič obsadil krásné 3. místo.

Družstva: SKN Plzeň "D" získali 2. místo.

Výsledky:
Jednotlivci
Družstva

14. Ročník Joker ZON Louny

Joker v Lounech

9. 2. 2019 se v ZON Louny uskutečnil již 14. ročník Joker družstva a 16. ročník Joker jednotlivci.

Výsledky:
Družstva
Jednotlivci

17. ročník Memoriálu L. Pytelkové

Memoriál "L. Pytelkové" již po 17té.

12. 1. 2019 se v Plzni uskutečnil již 17. ročník Memoriálu Ludmily Pytelkové.

Celkem se akce zúčastnilo 48 osob (24 mužů a 24 žen) ze sportovních klubů z ČR. Zastoupení zde našly kluby SKN Plzeň, Šumperk, ZON Most, Šumavský Klatovy, ČMUN Praha, NH KNS Řevnice, I. PSKN Praha, ZON Louny, Spolek Plzeň a ZON Most.

Průběh turnaje byl hladký a bezproblémový. Po jeho skončení se předaly poháry, jak za celkové vítězství, tak za nejmenší počet počet v 1. - 6. kole.

Po skončení turnaje paní Ludmila Mimrová všem oznámila, že odstupuje z funkce.